Volná pracovní místa

Operátor kovení

Do naší úspěšně se rozvíjející divize kovení plastových dílů (automotiv) hledáme vhodné kandidáty na pozici operátor /ka kovení plastových dílů.

Jedná se o práci v jednosměnném provozu s výhledem na rozšíření do třísměnného. Náplní práce bude provádět operace nastavení napařovací kovící linky dle technologických postupů. Ukládání a vyjímání plastových dílů ze závěsů a následné balení a testování pokovených dílů.

Požadujeme:

 • vzdělání technického směru - elektro, strojní
 • schopnost učit se novým věcem
 • praxe v procesech kovení výhodou (napařovací/naprašovací technologie)
 • technické myšlení
 • znalost čtení výkresové dokumentace
 • přesnost, pečlivost, loajalitu
 • odolnost vůči stresu

Nabízíme:

 • dovolenou navíc
 • závodní stravování
 • úhrady lékařských prohlídek
 • zvýhodněný tarif  mobilního operátora
 • příspěvek k penz.připojištění po 1.roce
 • zaměstnanecké slevy
 • moderní pracoviště, které je těsně před dokončením

Nástup ihned

V případě zájmu pošlete svůj životopis v českém jazyce na e-mail: svetlana.zdarilova@hp-trend.cz

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi údaji.

Souhlasím, aby společnost HP trend, s.r.o. se sídlem Vráblovecká 3080, Ludgeřovice zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění,v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů

[1] Hynek e-mail 27.10.2017 08:58
Dobrý den,
jaká je měsíční mzda za tuto pozici :-P
[2] personalista e-mail www 13.11.2017 11:23
Dobrý den, měsíční plat po zapracování je od 20000,-Kč do 25000,-Kč.
[3] Jiří 04.07.2018 11:21
Dobrý den, uvedená mzda je včetně prémií? Jiří
Přidání komentářeBold text Italics Link    :-) ;-) 8-) :-D :-P :-O :-( :-/ ;,( ]:-D :-[

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici šestnáct:

Dotazník pro uchazeče

Všechny položky, kromě titulu, jsou povinné.

Osobní Údaje

Dokončené vzdělání

Znalost cizích řečí

Odborné znalosti a dovednosti

Průběh dosavadního zaměstnání

Chci pracovat na pracovní pozici

Prohlášení (souhlas) se zpracováním osobních údajů: Odesláním souhlasím , aby firma HP trend, s.r.o., zpracovávala mé osobní údaje uvedené v životopisném dotazníku v souladu se zákonem č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů. V případě zjištění porušení povinností při správě osobních údajů, máte právo žádat Úřad pro ochranu osobních údajů o zajištění opatření k nápravě a domáhat se nároků uvedených v příslušných ustanoveních zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Tento souhlas poskytuji v souvislosti se zařazením do databáze uchazečů o zaměstnání. Zároveň prohlašuji, že osobní údaje v životopisném dotazníku jsou pravdivé a přesné. Osobní údaje takto odeslané budou nejdéle po 6-měsíční lhůtě skartovány. O výsledcích výběrových řízení informujeme pouze ty uchazeče, s nimiž jsme navázali osobní kontakt a zúčastnili se pohovoru.

Informujeme Vás, že v rámci výběrového řízení bude firma HP trend, s.r.o., IČO 65142039, se sídlem Vrablovecká 3080, Ludgeřovice, zpracovávat Vaše osobní údaje za účelem výběru vhodného zaměstnance a sjednání pracovní smlouvy. Vaše osobní údaje budeme zpracovávat pouze v rozsahu nezbytném pro provedení opatření zahrnující vzájemná jednání a vyhodnocení ze strany naší společnosti před sjednáním pracovní smlouvy. Mezi tyto zpracovávané údaje patří: jméno a příjmení, datum narození, bydliště, e-mailová adresa, vzdělání, dosavadní pracovní zkušenosti. Vaše osobní údaje budeme zpracovávat pouze po dobu výběrového řízení, max 3 měsíce. Při zpracování Vašich osobních údajů dostatečně zabezpečíme jejich ochranu a nebudeme je předávat žádné jiné právnické ani fyzické osobě. V souladu s příslušnými právními předpisy Vás dále informujeme, že máte právo na přístup ke svým osobním údajům u naší společnosti, dále máte právo požadovat opravu, výmaz nebo omezení zpracování vašich osobních údajů a máte také právo vznést u naši společnosti námitku ohledně zpracování Vašich osobních údajů. Státním dozorovým úřadem pro oblast ochrany osobních údajů je Úřad pro ochranu osobních údajů (www.uoou.cz), na který se také můžete obrátit se stížností.

   Potvrzuji, že souhlasím s podmínkami uvedenými výše.

Kontrolní otázka