PPR potrubní systémy

Firma HP trend s.r.o. nabízí své výrobky s touto filozofií

a) vysoká kvalita
b) široký sortiment
c) nízké ceny
d) kultura prodeje na vysoké úrovni

Firma má několikaleté zkušenosti v oblasti použití plastových rozvodů pro teplou, studenou vodu a podlahové topení včetně projekce. Výroba plastových systémů je v areálu firmy HP trend, s.r.o. v Ludgeřovicích,Vrablovecká ul. 3080, kde je rovněž prodejní velkosklad.

Tlakové plastové trubky jsou vyráběny v tlakových řadách PN 10,16,20 z materiálů

PPR TYP 3 random kopolymeru polypropylenu šedé barvy, který vykazuje vysokou flexibilitu a výbornou tlakovou odolnost pro rozvody teplé vody a podlahového topení. Pro exportní dodávky v libovolné barvě, kterou požaduje zahraniční zákazník. PE 80 nízkotlaký polyetylen pro průmyslové rozvody, přípojky a zavlažovací systémy v barvě černé.

Přednosti potrubního systému HP trend

a) životnost min. 50 let
b) hygienická a ekologická nezávadnost
c) stálost vnitřních průtoků po celou dobu životnosti (systém nezarůstá vodním kamenem)
d) nižší pořizovací náklady oproti klasickým rozvodům
e) jednoduchá montáž a snadná manipulace

Při dodržování předepsaných způsobů skladování, manipulace a montáže poskytuje firma HP trend na svoje výrobky záruku 20 let.
Firma HP trend má k dispozici nástrojárnu pro výrobu a opravu vstřikovacích forem. Kovové zástřiky nutné pro všechny výrobky jsou vyráběny na vlastních automatických strojích, které zaručují maximální kvalitu finálních výrobků.

Prodej systému HP je kromě velkoskladu a prodejen v Ludgeřovicích zajišťován sítí smluvních prodejen po celé České republice a v Polsku dceřinou firmou HP trend Polska. Na základě provedených zkoušek firma HP trend exportuje své výrobky do SRN, Itálie, Běloruska, Slovenska, Ruska, Maďarska, Polska, Řecka a mnoha dalších.